Tanduay Silver Rum 40% 0,7l (dárková tuba)

Tanduay Silver rum je blendem zrajícím v dubových sudech až 5 let. Svoji světle zlatou barvu si získává díky filtraci, kterou rum prochází. Je díky tomu ideální do míchaných drinků, kdy je cítit je rumový charakter ačkoliv si zachovává decentní aromatické rysy získané zráním ve dřevěných sudech. I přes svoje primární určení do koktejlů může zaujmout milovníky ryzí rumové chuti, kdy nabízí zajímavý kompromis mezi klasickým bílým a aromaticky bohatším tmavým rumem.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 11290
435 Kč
Tanduay Silver Rum 40% 0,7l (dárková tuba)
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky

Tanduay Silver rum je blendem zrajícím v dubových sudech až 5 let. Svoji světle zlatou barvu si získává díky filtraci, kterou rum prochází. Je díky tomu ideální do míchaných drinků, kdy je cítit je rumový charakter ačkoliv si zachovává decentní aromatické rysy získané zráním ve dřevěných sudech.

I přes svoje primární určení do koktejlů může zaujmout milovníky ryzí rumové chuti, kdy nabízí zajímavý kompromis mezi klasickým bílým a aromaticky bohatším tmavým rumem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Elixíry
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40% obj.
Země: Filipíny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Až do nedávna byla světovou jedničkou na poli prodejů rumů kubánská značka Bacardi. Nicméně v roce 2018 ji předstihla pro naše končiny nepříliš známá asijská značka Tanduay. Ta pochází z Filipín (stejně jako u nás populární Don Papa) a díky bohaté historii a vyhlášené filipínské cukrové třtině  se stala nejhodnotnější rumovou značkou světa.

 A co značka nabízí za rumy? Patrně nejzajímavější je Tanduay Double Rum 16+5, který kombinuje rumy staré až 16 a 5 let. Ty následně zrají 2 roky v dubových sudech a výsledek za to jednoznačně stojí! Má aroma plné tropického ovoce a vanilky, chuť je velmi jemná s dominantní vanilkou, praženými oříšky a kandovaným ovocem.

Skvělý je také Tanduay Gold Rum - vyladěný blend rumů, který zraje 7 let v sudech po bourbonu. Získává si tak jemnou aromatickou chuť. Přivítá tóny tropického ovoce a cedrového dřeva, v chuti dominuje vanilka, med a v závěru čerstvé máslové pečivo.

Především do míchaných drinků je pak určen Tanduay Silver Rum, který zaujme mírně nazlátlou barvou. Kombinuje přístup klasického lehkého bílého rumu a aromatičtějšího tmavého rumu. Zraje až 5 let v dubových sudech a následně prochází filtrací, díky čemuž si získává svoji unikátní barvu a ryzí chuť.

Nabídku rumů Tanduay na Rumcajzlu uzavírá Tanduay Especia Spiced Rum. Kořeněný rum, který potěší především milovníky aromatičtějších rumů ryzí chuti. V jeho chuti se krásně snoubí skořice, med, karamel nebo také mandle. V závěru lze rozeznat tóny perníkového koření.