Možnosti platby

Při nákupu na našem e-shopu Rumcajzl.cz je možné využít několik způsobů platby:

Dobírkou

Objednávku zaplatíte až při fyzickém převzetí zboží, ať už na výdejním místě, nebo kurýrovi při doručování na adresu. Platit lze vždy hotově nebo prostřednictvím platební karty. Při tomto způsobu platby je účtován poplatek 35 Kč.

Platba on-line kartou, rychlým bankovním převodem nebo Apple Pay

Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na stránky firmy Comgate, která pro náš internetový obchod zprostředkovává bezhotovostní platební transakce on-line. Na základě vaší volby pak lze provést platbu: a) platební kartou b) rychlým bankovním převodem c) platebním systémem Apple Pay. Všechny tyto varianty platby jsou zdarma.

Odložená platba - nakupte hned, zaplaťte později

K platbě lze také využít platformu Mallpay, Twisto a další, které po registraci umožňují nákup zboží bez okamžité platby. Zboží zaplatíte až poté, co jej skutečně obdržíte a ujistíte se, že vyhovuje vašim požadavkům. Tato platební metoda je zdarma.

Platba bankovním převodem

Objednávku lze zaplatit klasickým bankovním převodem, kdy Vám budou po dokončení objednávky zobrazeny údaje potřebné k uskutečnění transakce a také vygenerován QR kód pro okamžité automatické vyplnění údajů chytrým telefonem. Bankovní převod může trvat o něco déle než ostatní metody platby, nicméně při uskutečnění transakce z účtu u Komerční banky jsou částky připsány téměř okamžitě. Bankovní účet k provádění plateb: 35-4324740257/0100. Tato platební metoda je při nákupu do 500Kč zdarma. U nákupů nad 500Kč včetně je poskytnuta sleva 10Kč.