Možnosti dopravy

Při nákupu je možné využít několik různých způsobů dopravy objednaného (zakoupeného) zboží. Dostupnost dopravců a cena přepravy je závislá na hmotnosti objednávky, proto některé dopravy nemusí být ve všech případech k dispozici.

 

Balíkovna - Česká pošta

Balikovna

Službu balíkovna nabízíme za cenu 75,- Kč, přičemž k expedici při objednávkách do 12.00 hodin dochází obvykle ještě tentýž den. Přepravovat lze balíky do hmotnosti 15kg. V 95% procentech případů je pak odeslaný balíček k vyzvednutí následující pracovní den. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

Zásilkovna - Packeta

Zasilkovna

Přeprava zásilkovnou je k dispozici od 85,- Kč. Přepravovat lze balíky do 5kg ve standardním režimu, do 10kg s příplatkem (135Kč). K expedici dochází nejpozději následující pracovní den. Přepravce doručuje balíčky zpravidla do 1-2 pracovních dní, v závislosti na vytíženosti linek. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

GLS - doručení na adresu

GLS

Doručení na adresu kurýrem společnosti GLS. Cena začíná na 119 Kč - platí pro zásilky do 5kg. Větší balíčky o váze 5-15kg stojí 139 Kč. Zásilky nad 15kg jsou přepravovány za poplatek 169 Kč a dle potřeby a vyhodnocení bezpečnosti přepravy mohou být rozděleny na více částí (bez dalšího dodatečného poplatku). Objednávky jsou expedovány obvykle následující pracovní den a běžná doba doručení je 1-2 pracovní dny. Maximální váha objednávky je pro tuto dopravu 20kg. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

PPL - doručení na adresu

PPL

Doručení na adresu kurýrem firmy Parcelshop je k dispozici od 129 Kč při váze objednávky do 10kg, 139 Kč při váze 10-15kg a 159Kč při váze 15-20kg. K expedici přepravci dochází obvykle následující pracovní den po objednání. Přepravce doručuje balíčky zpravidla do 1-2 pracovních dní, v závislosti na vytíženosti linek. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

Messenger - kurýr na adresu

Messenger

Nejbezpečnější způsob dopravy skleněných lahví. Kurýrní služba Messenger manipuluje s balíčky pouze manuálně a je tak téměř vyloučeno riziko poškození. Minimalizována je také práce s rozbalováním zásilek a ekologická zátěž - lahve jsou přepravovány v originálních kartonech. Doprava touto metodou je také nejvýhodnější pro velké zásilky - objednávky nad 15kg stojí 139 Kč. Při váze 10-15kg je cena 149Kč a objednávky do 10kg stojí 159Kč. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

Osobní odběr na výdejních místech

Rumcajzl

Osobní odběr na našich vlastních výdejních místech je zdarma, bez omezení rozměrů či váhy zásilek. Naše pobočky se nachází v okresu Blansko. Při objednání na některé pobočky může být omezena možnost platby dobírkou - tato skutečnost je však zohledněna v objednávkovém procesu. K doručení na výdejní místo dochází obvykle následující pracovní den objednání.

Nová duha Blansko | Pondělí - Pátek 7.00 - 16.30 | Možnost platby dobírkou
Barvy Laky U Lumíra Blansko | Pondělí - Pátek 7.30 - 17.00 Sobota 8.00 - 11.00 | Platba pouze předem
Nová duha Vavřinec | Pondělí - Pátek 6.00 - 18.00 Sobota 7.00 - 11.00 | Možnost platby dobírkou
Nová duha Sloup | Pondělí - Pátek 6.00 - 17.00 Sobota - Neděle 7.00 - 11.00 | Platba pouze předem
Nová duha Sudice | Pondělí - Pátek 7.00 - 17.00 Sobota 7.00 - 11.00 | Možnost platby dobírkou