Možnosti dopravy

Balíkovna - Česká pošta

Balikovna

Službu balíkovna nabízíme za cenu od 49,- Kč, přičemž k expedici při objednávkách do 12.00 hodin dochází obvykle ještě tentýž den. Přepravovat lze balíky do hmotnosti 15kg. V 95% procentech případů je pak odeslaný balíček k vyzvednutí následující pracovní den. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

Zásilkovna - Packeta

Zasilkovna

Přeprava zásilkovnou je k dispozici od 59,- Kč. K expedici přepravci dochází obvykle následující pracovní den po objednání. Přepravovat lze balíky do 5kg ve standardním režimu, do 10kg s výrazným příplatkem (149 Kč). Přepravce doručuje balíčky zpravidla do 1-2 pracovních dní, v závislosti na vytíženosti linek. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

PPL - Parcelshop

PPL

Přeprava na výdejní místo Parcelshop je k dispozici od 109,- Kč. K expedici přepravci dochází obvykle následující pracovní den po objednání. Výhodou je možnost přepravy balíčků až do hmotnosti 30kg (z bezpečnostních důvodů však takto objemné objednávky rozdělíme na více menších balíčků). Přepravce doručuje balíčky zpravidla do 1-2 pracovních dní, v závislosti na vytíženosti linek. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

PPL - doručení na adresu

PPL

Doručení na adresu kurýrem firmy Parcelshop je k dispozici od 139,- Kč. K expedici přepravci dochází obvykle následující pracovní den po objednání. Výhodou je možnost přepravy balíčků až do hmotnosti 30kg (z bezpečnostních důvodů však takto objemné objednávky rozdělíme na více menších balíčků). Přepravce doručuje balíčky zpravidla do 1-2 pracovních dní, v závislosti na vytíženosti linek. Při využití této dopravy je možné zvolit libovolnou platební metodu včetně platby dobírkou.

 

Osobní odběr na výdejních místech

Rumcajzl

Osobní odběr na našich vlastních výdejních místech je zdarma, bez omezení rozměrů či váhy zásilek. Při objednání na některé pobočky může být omezena možnost platby dobírkou - tato skutečnost je však zohledněna v objednávkovém procesu. K doručení na výdejní místo dochází nejpozději následující pracovní den objednání.

Nová duha Blansko | Pondělí - Pátek 7.00 - 16.30 | Možnost platby dobírkou
Barvy Laky U Lumíra Blansko | Pondělí - Pátek 7.30 - 17.00 Sobota 8.00 - 11.00 | Platba pouze předem
Nová duha Vavřinec | Pondělí - Pátek 6.00 - 18.00 Sobota 7.00 - 11.00 | Možnost platby dobírkou
Nová duha Sloup | Pondělí - Pátek 6.00 - 17.00 Sobota - Neděle 7.00 - 11.00 | Platba pouze předem
Nová duha Sudice | Pondělí - Pátek 7.00 - 17.00 Sobota 7.00 - 11.00 | Možnost platby dobírkou