Baron Hildprandt Ze Zralých Malin 40% 0,7l

Tento prémiový ovocný destilát z České republiky se zcela odlišuje od běžných pálenek. Jeho jedinečnost spočívá v pečlivém zrání po dobu minimálně jednoho roku v dubových barikových sudech. Tento proces pálenku zjemňuje, propůjčuje jí nádhernou nazlátlou barvu a obohacuje ji o komplexní tóny dřeva a koření, které ji trošku přibližují tónům koňaku nebo vyzrálé whiskey. Přesto si zachovává svůj autentický charakter, v němž jemně rezonuje chuť a vůně vybraného ovoce nasbíraného v malebných sadech jižních Čech.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2026
Možnosti doručení
Kód: 10602
749 Kč –9 % 675 Kč
Baron Hildprandt Ze Zralých Malin 40% 0,7l
Baron Hildprandt ze zralych malin 07l
Akce
749 Kč –9 %
Bezpečné balení
Bezpečné balení
Vždy doručíme
Bleskové dodání
Bleskové dodání
Do 24 hodin na cestě
Ověřeno klienty
Ověřeno klienty
Spolehlivý e-shop
Osobní přístup
Osobní přístup
Rádi vám pomůžeme

Poctivý destilát vyrobený macerací prvotřídních malin z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

Složení: neutrální líh, vinný destilát, jablečný destilát, cukr, přírodní malinový extrakt, kulér.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné pálenky
EAN: 8594024921165
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40% obj.
Země: Česko
Složení: neutrální líh, vinný destilát, jablečný destilát, cukr, přírodní ovocný extrakt, karamel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Zámeckou palírnu naproti svému vodnímu zámku v Blatné založil baron František Hildprandt v roce 1885. Osud jeho rodu se pak ubíral doslova podle kréda, které je vepsáno do rodového erbu. „Přes překážky ke slávě“.

V polovině minulého století přišla rodina Hildprandtů o všechen majetek a byla z Čech násilně vystěhována. Nějakou dobu žila v Etiopii, později v Německu a do Blatné se členové rodu Hildprandtů vrátili až na začátku devadesátých let.

Všichni si uvědomujeme, že cesta za úspěchem je komplikovaná a plná překážek, stejně jako osud rodu Hidprandtů. Proto bychom si přáli, aby si lidé nejen při oslavách vychutnali výjimečný nápoj mimořádně jemné chuti, aby si zkrátka spojili nápoj Baron Hildprandt s úspěchem.

Výrobní společnost : Liqui B Zámecký ovocný lihovar Blatná s.r.o.
Adresa : Plzeňská 315, 388 01 Blatná, Česká republika
E-mail : info@liquib.cz

Podobné produkty

217 1 baron hildprandt visnovice 42 5 0 5l
499 Kč

Prvotřídní višňovice z ovoce z jižních Čech. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý...

10741
982 1 nicolaus exclusive slivovica 42 0 5l
699 Kč

Slivovice zrající na sušených švestkách je určena pro požitkáře, kteří v destilátu hledají typické ovocné a sladké...

10801
178 1 baron hildprandt ze zralych svestek 40 0 7l
695 Kč

Tato nazlátlá pálenka z jižních Čech se rodí z pečlivě vybraného ovoce a odlišuje se ročním zráním v dubu. Právě...

10601
967 1 nicolaus exclusive hroznovica 42 0 35l
699 Kč

Jedna z nejoblíbenějších odrůd révy vyšlechtěné v Maďarsku.  Elegantní muškátová vůně a jemně nasládlá chuť s...

10796
211 1 baron hildprandt slivovice 42 5 0 5l
645 Kč

Prvotřídní slivovice z ovoce z jižních Čech. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý...

10614
4435 anton kaapl jablkovice s medovymi vicky 35 0 5l
529 Kč

Vyrobeno macerací medových víček od včel chovaných v panenské přírodě na pomezí Třeboňské pánve a Novohradských hor...

11228
208 1 baron hildprandt visnovice 42 5 0 7l
598 Kč

Prvotřídní višňovice z ovoce z jižních Čech. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý...

10605
190 1 baron hildprandt ze zralych svestek 40 0 5l
565 Kč

Destilát z Česka, který se od bežných pálenek liší zráním po dobu jednoho roku v dubových sudech. Výsledkem je...

10656