Baron Hildprandt Ze Zralých Hrušek 40% 0,7l

Destilát z Česka, který se od bežných pálenek liší zráním po dobu jednoho roku v dubových sudech. Výsledkem je jemnější pálenka, která má nazlátlou barvu, v chuti podkresluje ovoce, nasbírané v jižních Čechách.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 10504
695 Kč
Baron Hildprandt Ze Zralých Hrušek 40% 0,7l
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky

Poctivý destilát vyrobený z krásně zralých hrušek ze sadů jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

Destilát zrál nejméně 12 měsíců v dubových sudech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné pálenky
Doba zrání: 1 rok
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40% obj.
Země: Česko
Zrání - typ sudu: Dubový sud
Složení: neutrální líh, vinný destilát, jablečný destilát, cukr, přírodní ovocný extrakt, karamel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zámeckou palírnu naproti svému vodnímu zámku v Blatné založil baron František Hildprandt v roce 1885. Osud jeho rodu se pak ubíral doslova podle kréda, které je vepsáno do rodového erbu. „Přes překážky ke slávě“.

V polovině minulého století přišla rodina Hildprandtů o všechen majetek a byla z Čech násilně vystěhována. Nějakou dobu žila v Etiopii, později v Německu a do Blatné se členové rodu Hildprandtů vrátili až na začátku devadesátých let.

Všichni si uvědomujeme, že cesta za úspěchem je komplikovaná a plná překážek, stejně jako osud rodu Hidprandtů. Proto bychom si přáli, aby si lidé nejen při oslavách vychutnali výjimečný nápoj mimořádně jemné chuti, aby si zkrátka spojili nápoj Baron Hildprandt s úspěchem.