Baron Hildprandt Slivovice 2006 Limitovaná Edice 50% 0,7l (dárková krabice)

Kód: 10776
Dárkové balení
1 749 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení
Poctivá pálenka z poctivě pálených zralých švestek. Vydařila se natolik unikátně, že v zámecké palírně Blatná padlo rozhodnutí tento výjimečný ročník nechat dozrát v dubových sudech a stvořit tak něco výjimečného.

Detailní informace

Pečlivé balení
Pečlivě zabalené produkty
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice zboží
Do 24 hodin na cestě
Zákaznická podpora
100% zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Detailní popis produktu

Poctivá pálenka z poctivě pálených zralých švestek. Vydařila se natolik unikátně, že v zámecké palírně Blatná padlo rozhodnutí tento výjimečný ročník nechat dozrát v dubových sudech a stvořit tak něco výjimečného. Slivovice získala krásnou barvu zlaté pryskyřice a jedinečnou chuť. Vyplatí se nejen na konzumaci, ale také jako investice - počet kusů z produkce každého ročníku je velmi omezen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 50% obj.
Země: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zámeckou palírnu naproti svému vodnímu zámku v Blatné založil baron František Hildprandt v roce 1885. Osud jeho rodu se pak ubíral doslova podle kréda, které je vepsáno do rodového erbu. „Přes překážky ke slávě“.

V polovině minulého století přišla rodina Hildprandtů o všechen majetek a byla z Čech násilně vystěhována. Nějakou dobu žila v Etiopii, později v Německu a do Blatné se členové rodu Hildprandtů vrátili až na začátku devadesátých let.

Všichni si uvědomujeme, že cesta za úspěchem je komplikovaná a plná překážek, stejně jako osud rodu Hidprandtů. Proto bychom si přáli, aby si lidé nejen při oslavách vychutnali výjimečný nápoj mimořádně jemné chuti, aby si zkrátka spojili nápoj Baron Hildprandt s úspěchem.