Hennessy Cognac VSOP 40% 0,7l (dárková krabice)

Hennessy VSOP (Very Special Old Pale) je legendárním koňakem vznikajícím z blendu až 60 eaux-de-vies (čiré mladé ovocné pálenky). Stařeny jsou převážně v dubových sudech a výsledný koňak je velmi harmonický a má osobitý charakter. Hennessy VSOP vás přivítá tóny vanilky s pozadím tabáku, které následně přecházejí do toastových tónů díky zrání v dubových sudech.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 11417
1 245 Kč
Hennessy Cognac VSOP 40% 0,7l (dárková krabice)
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Hennessy VSOP (Very Special Old Pale) je legendárním koňakem vznikajícím z blendu až 60 eaux-de-vies (čiré mladé ovocné pálenky). Stařeny jsou převážně v dubových sudech a výsledný koňak je velmi harmonický a má osobitý charakter.

Hennessy VSOP vás přivítá tóny vanilky s pozadím tabáku, které následně přecházejí do toastových tónů díky zrání v dubových sudech.

Jedná se o vůbec prvním koňak s tímto označením - britský panovník Jiří IV. si v 19. století vyžádal "Very Special Old Pale" koňak. V palírně Hennessy mu bylo vyhověno a v roce 1818 mu byl koňak doručen. Od té doby se titul VSOP používá k označení vysoce kvalitních a poctivě uzrálých koňaků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinné pálenky
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40% obj.
Země: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: