A. de Montaubert Cognac Degustační set 5x0,05l

Stylová kolekce pěti koňaků značky Albert de Montaubert, která zprostředkuje sondu do světa koňaků a vlivu stáří na jejich chuť. Balení obsahuje vzorky Club Premier, XO, Extra, 25 years a 50 years.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 11100
949 Kč
A. de Montaubert Cognac Degustační set 5x0,05l
A. de Montaubert Cognac Degustační set 5x0,05l
Dárkové balení
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Club Premier - koňak ve věku, kdy již odhaluje květnaté tóny, má však stále světlejší barvu, aroma nese tóny vanilky převzaté ze dřeva, v němž brandy zraje.

XO - do aroma se vkrádá zelený citron, náznaky čínského čaje, pomeranče a dřeva. V chuti jsou patrné zralé švestky, v zakončení lze rozpoznat tóny oříšků. Obecně velmi vyvážený koňak.

Extra - Barva již dosahuje syté zlatosti, s měděnými odlesky. Chuť je stále plná citrusových tónů, díky stáří se však výrazněji projevuje dřevo. V závěru lze vnímat jemné tóny skořice.

25 years - Koňaky staré 25-35 let, s destilací typu Hennessy na 40°. Jednoznačně se objevuje rancio, významný tón zrání v brandy, s tóny staré kůže a vanilky a světlejšími tóny limetky, vinných květů a koření. Délka, která dobře přetrvává po ochutnání, s výrazným zjemněním v ústech a opětovným medem v závěru. Hladký koňak se směsí koření.

50 years - Jedná se o brandy staré 50 let a více, přičemž nejstarší pochází z roku 1922, zrály výhradně v dubových sudech a míchaly se před více než 48 měsíci. Destilace typu Hennessy na 42°. Přirozená redukce se světelnou filtrací při okolní teplotě. Dlouhé, silné aroma plné rancia, poté kořenitých tónů skořice, zázvoru a vanilky. Jemné dřevité nuance, krabičky od doutníků a podrost. Chuť detekuje především jemnost a hladkost propůjčenou přítomností skupiny brandy Grande Champagne, velmi přítomné v ústech. Pak chuťové pohárky poznají vanilkový charakter z dubových sudů Limousine, pak se vrátí pikantní příchutě skořice, zázvoru a hřebíčku spolu s nepolapitelnou sladkostí ovoce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Objem: 250ml
Země: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: