Baron Hildprandt ze zralých třešní 40% 0,7l

Nejnovější přírůstek do rodiny pálenek a likérů značky Baron Hildprandt, vzniknuvší pod bedlivým dozorem pana Václava Šitnera. Krásná černá lahev skrývá poctivou českou pálenku ze zralých třešní, která následně zrála 12 měsíců v dubových sudech. Pokud je pro vás třešňovice příliš ostrá a přesto máte rádi chuť ovocné pálenky, nehledejte dál. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 11448
699 Kč
Baron Hildprandt ze zralých třešní 40% 0,7l
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Poctivý destilát vyrobený z krásně zralých třešní ze sadů jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

Destilát zrál nejméně 12 měsíců v dubových sudech. Díky tomu si získává velmi světle jantarovou barvu, harmonickou chuť a skutečně bohaté aroma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné pálenky
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40% obj.
Země: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zámeckou palírnu naproti svému vodnímu zámku v Blatné založil baron František Hildprandt v roce 1885. Osud jeho rodu se pak ubíral doslova podle kréda, které je vepsáno do rodového erbu. „Přes překážky ke slávě“.

V polovině minulého století přišla rodina Hildprandtů o všechen majetek a byla z Čech násilně vystěhována. Nějakou dobu žila v Etiopii, později v Německu a do Blatné se členové rodu Hildprandtů vrátili až na začátku devadesátých let.

Všichni si uvědomujeme, že cesta za úspěchem je komplikovaná a plná překážek, stejně jako osud rodu Hidprandtů. Proto bychom si přáli, aby si lidé nejen při oslavách vychutnali výjimečný nápoj mimořádně jemné chuti, aby si zkrátka spojili nápoj Baron Hildprandt s úspěchem.