El Clásico Elixir 30% 0,7l

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: El Clásico

El Clásico Elixír je blend karibských rumů z Dominikánské republiky, Barbadosu a Trinidadu, které zrály v sudech po bourbonu. V jeho profilu se přirozeně propojuje vanilka, skořice a kardamom, takže působí jemně nasládle, kořenitě a dobře přístupně. Hodí se k samostatnému popíjení i jako základ do míchaných drinků. Výrobcem je nizozemská společnost Toorank, specialista na prémiové alkoholické nápoje.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2026
Možnosti doručení
Kód: 10524
285 Kč
El Clásico Elixir 30% 0,7l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: El Clásico
Bezpečné balení
Bezpečné balení
Vždy doručíme
Bleskové dodání
Bleskové dodání
Do 24 hodin na cestě
Ověřeno klienty
Ověřeno klienty
Spolehlivý e-shop
Osobní přístup
Osobní přístup
Rádi vám pomůžeme

El Clásico Elixír 30% — karibský blend pro milovníky jemnějšího stylu

El Clásico Elixír je rumový blend sestavený z destilátů z Dominikánské republiky, Barbadosu a Trinidadu — tří karibských oblastí s odlišným výrobním stylem i tradicí. Rumy, které tvoří jeho základ, zrály v sudech po bourbonu, díky čemuž získávají jemné dřevité tóny a přirozenou hloubku. Celý blend doplňuje pečlivě zvolená směs koření, která mu dodává snadno rozpoznatelný charakter. Obsah alkoholu činí 30 % obj., takže jde o přístupnou volbu i pro ty, kdo dávají přednost lehčím destilátům. Výroba spadá pod nizozemskou společnost Toorank, zkušeného producenta s dlouholetou tradicí v oblasti prémiových alkoholických nápojů.

Vůně a chuť: koření, které si zapamatujete

Ve vůni El Clásico Elixír nabídne sladké, teplé tóny typické pro zrání v bourbonových sudech. Na patře se rozvíjí vanilka, skořice a kardamom, které společně vytvářejí harmonický, jemně nasládlý profil bez zbytečné ostrosti. Sladkost zůstává vyvážená a koření má dost prostoru, aniž by přebíjelo celek. Dochuť je příjemně kořeněná s jemným dotekem dřeva.

Jak si jej vychutnat

Díky měkčímu projevu se El Clásico Elixír hodí k pomalému popíjení, na led i do jednoduchých míchaných drinků. Dobře funguje tam, kde chcete rumový základ s kořeněnou sladkostí, ale bez příliš těžkého nebo ostrého projevu. Objem lahve je 0,7 l.

Kategorie: Rumy a Třtinové destiláty
EAN: 8595669811941
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 30% obj.
Země: Blend - Karibik
Zrání - typ sudu: Bourbon, Americký dub
Klasifikace: Elixir
Chuť: Kardamon, Skořice, Vanilka
Aroma: Skořice, Vanilka, Koření
Objem: 700 ml
Země: Barbados, Dominikánská republika, Trinidad

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Výpis hodnocení

5
Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.3.2025
+ 30% lahůdka
- Malé balení

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Toorank Distilleries
Adresa : Toorank Distilleries, Edisonweg 3, 3899 AZ Zeewolde, Nizozemsko
E-mail : info@toorank.com

Podobné produkty

1731 Barbados 8YO GT v3
1 195 Kč

1731 Barbados 8YO Single Origin Rum je prémiový rum s obsahem alkoholu 46 %, pocházející z palírny na Barbadosu a...

120077
1731 Venezulea 8YO GT v2
1 195 Kč

1731 Venezuela 8YO Single Origin Rum je prémiový rum s obsahem alkoholu 46 %, pocházející z Venezuely a lahvovaný...

120078
Malteco Seleccion 1983
4 695 Kč

Malteco Seleccion 1983 je ultraprémiový ročníkový rum, který představuje jeden z vrcholů produkce této značky. Byl...

120171
Dictador Sinfonia Borbon 2000 GB
Novinka
2 895 Kč

Luxusní kolumbijský rum Dictador Sinfonia Borbon Vintage 2000 je limitovaná ročníková edice vyrobená z panenského...

120259
Carupano 12 Reserva Exclusiva
895 Kč

Carúpano 12 Reserva Exclusiva je prémiový venezuelský rum, který vzniká blendováním destilátů zrajících až 12 let v...

120240
Barcelo Gran Anejo 1l
495 Kč

Barceló Gran Anejo je prémiový dominikánský rum zrající v dubech po bourbonu, který vyniká svou jemností a bohatým...

120095
1731 Belize 12YO GT v2
1 299 Kč

1731 Belize 12YO Single Origin Rum je prémiový rum s obsahem alkoholu 46 %, pocházející z palírny Travellers...

120081
Capitan Bucanero Blanco Viejo
289 Kč

Capitan Bucanero Blanco 38 % je čirý dominikánský destilát, který vzniká s respektem k ověřeným tradičním metodám...

120208