Don Papa Baroko Eternal Spring in Sugarlandia 40% 0,7l (dárková tuba)

Limitovaná edice rumu Don Papa, která vznikla s jasným cílem - pokračovat v podpoře boje za zachování a obnovu ostrova Negros, který je domovem této značky. Na tubě jsou zachycena jak typická zvířata, tak rostliny, které se na tomto filipínském ostrově vyskytují a jejichž existence je ohrožena.

Podíl z prodeje je použit na podporu Nadace pro ochranu útesů a deštných pralesů na Filipínách.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 11471
949 Kč
Don Papa Baroko Eternal Spring in Sugarlandia 40% 0,7l (dárková tuba)
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky

Název lze volně přeložit jako "Věčné jaro v Zemi cukru" a odkazuje ke snaze o zachování přírody na ostrově Negros, odkud značka Don Papa pochází. Na tubě Don Papa Baroko jsou vyobrazeny ohrožené druhy fauny a flóry žijící na tomto ostrově. Podíl z prodeje je určen na podporu Nadace pro ochranu a zachování deštných pralesů a korálových útesů. Ta působí nejen na ostrově Negros, ale také v dalších ohrožených částech Filipín.

Název Baroko odkazuje k původnímu významu slova ve staré filipínské tagalštině, značící nadšení a chuť k životu. Obdobně je také možné spojit tento výjimečný rumový zážitek s hravostí a tvořivostí baroka jako uměleckého slohu.

Don Papa Baroko zraje 3 - 5 let přímo na ostrově Negros, na úpatí hory Mount Kanlaon, v dubových sudech po bourbonu. Po dozrání je ještě zjemněn špetkou tamního třtinového cukru a je ideální pro každého, kdo má rád jemnější a sladší rumové chutě. Najdeme v něm tóny vanilky, vypáleného dubového dřeva, kandovaného ovoce a na závěr aroma banánů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Elixíry
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40% obj.
Země: Filipíny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: