Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
563 hodnocení
5
546x
4
9x
3
2x
2
0x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Z dodávkou zboží jsem velice spokojená
+ Vše pečlivě zabalené
Rychlé dodání. Zboží pečlivě zabaleno. Super komunikace. Dokonce mi zavolali, že mám triko zdarma a jakou chci velikost. Obchod doporučuji
+ rychlost
+ dobrá cena
+ široká nabídka
+ příjemné ceny
+ skvělá komunikace
+ rychlé jednání a vyřízení objednávky
+ levné poštovné -ve srovnání s podobně zaměřenými e - shopy
Byl to můj první nákup, ale určitě ne poslední. Ráda se sem budu vracet. Jsou skvělí ! Určitě doporučuji !!!
+ Dorucujou vcas
+ Rychlost dodání
+ Pečlivě zabalený
+ Rychlé dodání,dobrá komunikace,kvalitní zboží = naprosto profesionální přístup
Jsem naprosto spokojen.
+ Rychlost
+ Vyber
+ Komunikace
- Zadny
+ Rychlost vyřízení
+ Ochota a vstřícnost
+ Dobré ceny
Rychlé, vše OK
+ Rychlost dodání ,dobré ceny
super
Vše ok a rychle.
+ Zboží, které nelze zakoupit v kamenném obchodě, možnost osobního vyzvednutí, rychlost dodání
+ Vše OK
+ Spolehlivost
super výběr, okamžitá reakce a rychlost
+ Nabídka
+ Pěkně zabaleno
+ Rychlost dodání
+ Slušné ceny
+ Dobre skusenosti. Budu objednavat i nadale
Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si jej vážíme.
+ Komunikace s firmou velmi dobrá, až na tu odrzlou dopravu, píši, že nestihly a hned 2x po sobě
Velmi špatné doručování firmou Wedo
Děkujeme za zpětnou vazbu a je nám velmi líto, že dopravce selhal na plné čáře. V současnosti již služby firmy WEDO raději nevyužíváme... Omlouváme se za komplikace a v budoucnu se již snad vše obejde bez chyb.
