Baoruco Parque 12y 37,5% 0,7l

Limitovaná edice Dominikánského rumu hrdě nesoucí název Národního parku na ostrově nacházejícího se ve vnitroostrovní provincii Baoruco. Kombinace těch nejlepších druhů cukrové třtiny a unikátní způsob jejího nakvášení a zpracování před vlastní destilací propůjčují rumu už jako mladému unikátní hedvábný charakter.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 10664
838 Kč
Baoruco Parque 12y 37,5% 0,7l
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Limitovaná edice Dominikánského rumu hrdě nesoucí název asi nejkrásnějšího Národního parku na ostrově nacházejícího se ve vnitroostrovní provincii Baoruco na jihozápadě ostrova. Oblast se vyznačuje unikátní faunou a flórou.

Stejně jako celá kolekce rumů, i tato edice přináší úžasný výběr chutí z Dominikánské republiky, plný tradice, historie a unikátní přírody. Přírody v jejímž srdci se nachazí unikátní terroir pro pěstování té nejlepší cukrové třtiny v rámci Karibských ostrovů, která byla použita pro výrobu tohoto rumu.

Kombinace těch nejlepších druhů cukrové třtiny a unikátní zbůzob jejího nakvášení a zpracování před vlastní destilací propůjčují rumu už jako mladému unikátní hedvábný charakter.

Rum zrál v sudech amerického bílého dubu a poslední fáze vyzrávání proběhla ve Španělsku, mezi městy Valencií a Alicante sudech po brandy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Elixíry
Doba zrání: 12 let
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 37,5% obj.
Země: Dominikánská rep.
Chuť: čokoláda, vanilka, rozinky
Aroma: rozinky, čokoláda, banán
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: