Bumbu Rum XO 40% 0,7l

Bumbu XO je panamský rum, který zrál 18 let v sudech po bourbonu a následně chvíli v sudech po sherry. Potěší tóny karamelek, opáleného dubu a vanilky, ke kterým se postupně přidává pomerančová kůra, pikantní koření a lehounký náznak kávy.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.1.2026
Možnosti doručení
Kód: 10661
849 Kč
Bumbu Rum XO 40% 0,7l
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,9% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé hodnocení
Ověřený e-shop
Tisíce spokojených zákazníků
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Vždy vám rádi poradíme

Elegantní matná láhev se stříbrným reliéfem ukrývá zralejšího kolegu legendárního Bumbu rumu. Bumbu XO je panamský rum, který zrál 18 let v sudech po bourbonu a následně chvíli v sudech po sherry.

Výsledkem je skvěle vyvážená a nebezpečně pitelná záležitost. Potěší tóny karamelek, opáleného dubu a vanilky, ke kterým se postupně přidává pomerančová kůra, pikantní koření a lehounký náznak kávy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Spirit Drinky
EAN: 813497006154
Doba zrání: 18 let
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40% obj.
Země: Panama
Chuť: karamel, káva, vanilka, koření
Aroma: vanilka, karamel, sušený pomeranč
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

5
J Avatar autora | 19.11.2022
Super rum! Doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Rumy Bumbu pocházejí původně z ostrova Barbados (Bumbu XO vzniká převážně v Panamě). Právě na tomto ostrově údajně vznikl rum tak, jak jej dnes známe. Jistojistě se tam však nacházejí nejstarší palírny rumu na světě. Právě na jejich tradici navazuje Bumbu se svými špičkovými rumy a neskutečně jemným smetanovým likérem.

Základem je výjimečně jemná barbadoská voda filtrovaná přes vápencové masivy. Cukrová třtina je pečlivě vybírána od nejlepších světových dodavatelů tak, aby základ rum zůstal typicky tropický a všechny jeho aromatické vlastnosti vynikaly na maximum.

Bumbu je vyráběn v tradiční Barbadoské destilerii která funguje od roku 1893 a v provozu je tak již více než 120 let. Rum je vyráběn dvou fázovou kolonovu destilací a je tak zajištěna čistost a jemnost destilátu. Kvasinky používáné při fermentaci jsou specifickým tajemstvím destilerie, které je údajně střeženo již od roku 1840 - tedy déle, než je destilerie oficiálně v provozu.

Zástupce výrobce v EU : Pernod Ricard Czech Republic s.r.o.
Adresa zástupce v EU : U Průhonu 1580/22, 170 00 Praha 7, Česká republika
E-mail zástupce v EU : info@pernod-ricard.cz

Podobné produkty

Ron Cariba Dark 37,5% 0,7l
299 Kč

Rum z Jamajky tmavší hnědé barvy, ideální především od míchaných drinků nebo samotný. Aroma nese tóny dubového dřeva,...

Kód: 10725
havana club tributo 2021
11 795 Kč

Havana Club Tributo 2021 je šestou edicí z oceňované a limitované kolekce Tributo, jenž vzdává hold umění výroby...

Kód: 9271
Clément Select Barrel 40% 0,7l
818 Kč

Velmi elegantní agricole rhum, který je vyroben z vybraných ingrediencí na ostrově Martinik. Jako všechny agricole...

Kód: 11600
Santos Dumont XO 0,7l 40% (dárková krabice)
1 195 Kč

Santos Dumont XO je dokonale jemný, příjemně aromatický a skutečně chuťově plný rum. Rum má velmi zajímavou, mírně...

Kód: 10591
Old St Croix AH Riise Explorer Czech Edition
1 075 Kč
Kód: 120140
73491 facundo paraiso xa
8 995 Kč

Prémiový rum Facundo Paraiso XA, který vznikl smícháním nejjemnějších a nejlepších distingovaných rumů ze soukromé...

Kód: 120162
Legendario Elixir de Cuba 7 34% 0,7l
485 Kč

Jedná se o příjemně sladký, ale přesto vyvážený rumový likér Vyrábí se z perfektně vyladěné směsi zralých melasových...

Kód: 10588
A.H.Riise Black Barrel Navy Spiced 40% 0,7l
785 Kč

Tajná směs koření přidávaná do tohoto skvělého spirit drinku z rumu, v kombinaci se zráním v opálených dubových...

Kód: 10626

 

Rumcajzl logotyp new w450

Vstupem na tyto stránky potvrzujete, že Vám bylo 18 let.

(ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET)