Lagavulin 8YO 48% 0,7l (dárková krabice)

Kód: 11245
1 398 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lagavulin 8YO vznikla k příležitosti 200 let od založení palírny v roce 1816. Aroma má jemné tóny čokolády, citronu, kouře. Chuť se vyznačuje zajímavou lehkostí avšak zachovává ikonické rysy značky Lagavulin - sladká, velmi kouřová a příjemně hřejivá. V pozadí lze pozorovat tóny hořké čoklády s mátou a brambor pečených na ohni. Závěr je velmi dlouhý a - jak se na Lagavulin sluší - výrazně kouřový a suchý.

Detailní informace

Pečlivé balení
Pečlivě zabalené produkty
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice zboží
Do 24 hodin na cestě
Zákaznická podpora
100% zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Detailní popis produktu

Lagavulin 8YO vznikla k příležitosti 200 let od založení palírny v roce 1816. Dle záznamů palírny v 80. letech 19. století ochutnal při návštěvě sám Alfred Barnard (autor známé publikace "Palírny whisky ve Spojeném Království") mimořádně dobrou osmiletou whisky. A právě z toho důvodu vznikla tato Lagavulin edice jako osmiletá.

Aroma má jemné tóny čokolády, citronu, kouře. Chuť se vyznačuje zajímavou lehkostí avšak zachovává ikonické rysy značky Lagavulin - sladká, velmi kouřová a příjemně hřejivá. V pozadí lze pozorovat tóny hořké čoklády s mátou a brambor pečených na ohni. Závěr je velmi dlouhý a - jak se na Lagavulin sluší - výrazně kouřový a suchý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 48% obj.
Země: Skotsko
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: