A.H.Riise Family Reserve 42% 0,7l (dárková krabice)

Jedná se o blend rumů vytvořený na počest rodiny A.H. Riise a odkazu, který prezentovala a střežila napříč staletími. Rumy v blendu jsou vybírány pečlivě z destilérií ve střední Americe.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 10634
1 235 Kč
A.H.Riise Family Reserve 42% 0,7l (dárková krabice)
A.H.Riise Family Reserve 42% 0,7l (dárková krabice)
Dárkové balení
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

A.H. Riise Family Reserve v dárkové krabici

Jedná se o blend rumů vytvořený na počest rodiny A.H. Riise a odkazu, který prezentovala a střežila napříč staletími. Rumy v blendu jsou vybírány pečlivě z destilérií ve střední Americe. Kvalitu těchto rumů ověřuje vždy hlavní destilatér, čímž zajišťuje skutečně pečlivé a zkušené blendování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Elixíry
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 42% obj.
Země: Svatý Tomáš
Chuť: ovocné bonbony, vanilka, skořice,, kardamon
Aroma: tmavé koření, náznak kouře, pomerančová kůra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh značky A.H. Riise začal již v roce 1838, kdy dánská vláda udělila Albertu Heinrichovi Riisemu exkluzivitu na provoz lékárnictví na ostrově Svatá Lucie v Karibiku. Spolu s tím získal monopol na produkci alkoholu. Původně Riise vyráběl alkohol - rum a hořký bylinný likér "Bitters" - jako lék na žaludeční nevolnosti. Jeho rum byl ale natolik oblíbený, že si po čase získal věhlas a již v roce 1893 si odnesl Medaili ze světové exhibice v Chicagu. Od té doby uplynulo více než 100 let a v současnosti je A.H. Riise jednou z nejznámějších značek v oboru.

A.H. Riise aktuálně produkuje celou řadu rumů a rumových nápojů, které jsou typické svoji jemností a vyráznější sladkostí. Ať už zvolíte příjemně kořeněný Black Barel, ikonický 1888 Gold Medal, známé a oblíbený XO, exkluzivní Family Reserve nebo limitovanou edici Kong Hakkon, rumy AH Riise Vás vždy potěší.