A.H. Riise XO Founders Reserve batch I 44,5% 0,7l (dárková krabice)

  • První z edice Founders Reserve, pečlivě sestaveného blendu toho nejlepšího z dílny AH Riise
  • Všechny lahve z této řady jsou černé a rozlišit je lze podle obsahu alkoholu
  • Velmi oblíbená řada mezi sběrateli, která postupně získává na hodnotě
  • Celkově se dočkala tato série již 6 variant
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 11129
6 490 Kč
A.H. Riise XO Founders Reserve batch I 44,5% 0,7l (dárková krabice)
A.H. Riise XO Founders Reserve batch I 44,5% 0,7l (dárková krabice)
Dárkové balení
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky

Edice Founders  Reserve z dílny A.H. Riise se dočkala již celkem šesti variant - a tato je zcela první z nich. Všechny lahve z této kolekce jsou černé - tak, aby obsah byl co nejlépe ochráněn před vlivem vnějšího světla a nedocházelo k ovlivnění produktu uvnitř.

Každá z těchto edic je rozpoznatelná především podle obsahu alkoholu - první edice byla stočena na sílu 44,5% obj. Každou z nich také odlišuje barevné označení.

Jedná se o pečlivě sestavený blend z rumů, které zaujaly master blendery nejvíce. Následně jsou pečlivě míchány tak, aby vznikl skutečně jedinečný destilát. Takový, který stojí za to uschovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Elixíry
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 44,5% obj.
Země: Svatý Tomáš
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh značky A.H. Riise začal již v roce 1838, kdy dánská vláda udělila Albertu Heinrichovi Riisemu exkluzivitu na provoz lékárnictví na ostrově Svatá Lucie v Karibiku. Spolu s tím získal monopol na produkci alkoholu. Původně Riise vyráběl alkohol - rum a hořký bylinný likér "Bitters" - jako lék na žaludeční nevolnosti. Jeho rum byl ale natolik oblíbený, že si po čase získal věhlas a již v roce 1893 si odnesl Medaili ze světové exhibice v Chicagu. Od té doby uplynulo více než 100 let a v současnosti je A.H. Riise jednou z nejznámějších značek v oboru.

A.H. Riise aktuálně produkuje celou řadu rumů a rumových nápojů, které jsou typické svoji jemností a vyráznější sladkostí. Ať už zvolíte příjemně kořeněný Black Barel, ikonický 1888 Gold Medal, známé a oblíbený XO, exkluzivní Family Reserve nebo limitovanou edici Kong Hakkon, rumy AH Riise Vás vždy potěší.