A.H. Riise Centennial Celebration Rum 45% 0,7l (dárková krabice)

  • Limitovaná edice rumu, který vznikl jako výroční vzpomínka na předání správy Panenských ostrovů (mezi než se řadí i ostrov Svatý Tomáš) z rukou Dánska do USA
  • Stalo se tak v roce 1917 a v roce 2017 byl tedy uveden tento výjimečný produkt značky A.H. Riise
  • Jedná se o pečlivě vyladěnou směs těch nejlepších rumů značky
  • V lahvi se tak snoubí rumy stařené v sudech po sherry Pedro Ximenez, sherry Oloroso ale také v sudech po portském.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 11291
5 995 Kč
A.H. Riise Centennial Celebration Rum 45% 0,7l (dárková krabice)
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky

Limitovaná edice rumu, který vznikl jako výroční vzpomínka na předání správy Panenských ostrovů (mezi než se řadí i ostrov Svatý Tomáš) z rukou Dánska do USA. Stalo se tak v roce 1917 a v roce 2017 byl tedy uveden tento výjimečný produkt značky A.H. Riise. Jedná se o pečlivě vyladěnou směs těch nejlepších rumů značky. V lahvi se tak snoubí rumy stařené v sudech po sherry Pedro Ximenez, sherry Oloroso ale také v sudech po portském.

Bohaté aroma plné tónů rozinek, dubu a sladkého koření předchází výjimečné chuti. Ta je plná rozinek, třtinového cukru a jemných mléčných karamelek. závěr je výjimečně dlouhý a bohatý - s tóny pepře, dřeva a náznaky kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Elixíry
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 45% obj.
Země: Svatý Tomáš
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh značky A.H. Riise začal již v roce 1838, kdy dánská vláda udělila Albertu Heinrichovi Riisemu exkluzivitu na provoz lékárnictví na ostrově Svatá Lucie v Karibiku. Spolu s tím získal monopol na produkci alkoholu. Původně Riise vyráběl alkohol - rum a hořký bylinný likér "Bitters" - jako lék na žaludeční nevolnosti. Jeho rum byl ale natolik oblíbený, že si po čase získal věhlas a již v roce 1893 si odnesl Medaili ze světové exhibice v Chicagu. Od té doby uplynulo více než 100 let a v současnosti je A.H. Riise jednou z nejznámějších značek v oboru.

A.H. Riise aktuálně produkuje celou řadu rumů a rumových nápojů, které jsou typické svoji jemností a vyráznější sladkostí. Ať už zvolíte příjemně kořeněný Black Barel, ikonický 1888 Gold Medal, známé a oblíbený XO, exkluzivní Family Reserve nebo limitovanou edici Kong Hakkon, rumy AH Riise Vás vždy potěší.