Wilder 1952 35% 0,7l

Kód: 10592
429 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení
Unikátní bylinný likér, ve kterém se snoubí ze 43 druhů bylin. Svoji inspiraci v tradičních bylinných likérech sladšího charakteru nezapře. Z davu však vyčnívá důrazem na chuť šípků a dalších tradičně tuzemských bylin. Agresivní design lahve pak charakterizuje odvahu přijít s nščím neotřelým.

Detailní informace

Pečlivé balení
Pečlivě zabalené produkty
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice zboží
Do 24 hodin na cestě
Zákaznická podpora
100% zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Detailní popis produktu

Unikátní bylinný likér, ve kterém se snoubí ze 43 druhů bylin.

Psal se rok 1952, Československé hranice byly obehnány ostnatým drátem. Svoboda byla slovo, které se v podstatě nesmělo vyslovovat.

Nevůle režimu tvrdě dopadla i na Jana Böhma, světoznámého blatenského pěstitele růží, který vyšlechtil vzácnou odrůdu z divokých šípkových růží. Jeho sady byly znárodněny, stejně jako nedaleká zámecká palírna v Blatné.

A právě toho roku se zrodila ona unikátní receptura bylinného nápoje, který v sobě spojuje sílu šumavských bylin s extraktem z divokých šípků. Znovuzrozený likér Wilder nyní po mnoha letech přichází, aby svou chutí a původem oslavoval přirozenou touhu po nespoutané svobodě.

Zámecká palírna Blatná

V samé blízkosti blatenského zámku postavil baron František Hildprandt roku 1812 cukrovar, přestavěný v roce 1885 na lihovar. Od té doby se traduje výroba jak lihu, tak konečných výrobků, především ovocných destilátů. Po druhé světové válce byl lihovar začleněn do Západočeských lihovarů. V rámci restituce přešel zpět do vlastnictví rodiny Hildprandtů. Snahou majitelů je navázat na rodinné tradice a podle rodinných receptů vyrábět vysoce kvalitní destiláty a likéry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Likéry
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 35% obj.
Země: Česko
Typ: Bylinný likér
Složení: voda, velejemný líh, bylinný extrakt, cukr, barvivo-karamel, šípkový extrakt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: