Bumbu Original 40% 0,35l

Kód: 10788
479 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023
Možnosti doručení
Poloviční láhev skvělého rumu Bumbu v sobě skrývá plnohodnotný rumový zážitek. Lahev působí v ruce nskutečně roztomile a je také velmi praktická svou kompaktností - vejde se do větší kapsy.

Detailní informace

Pečlivé balení
Pečlivě zabalené produkty
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice zboží
Do 24 hodin na cestě
Zákaznická podpora
100% zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Detailní popis produktu

Poloviční láhev skvělého Bumbu v sobě skrývá plnohodnotný rumový zážitek. Lahev působí v ruce neskutečně roztomile a je také velmi praktická svou kompaktností - vejde se do větší kapsy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Elixíry
Objem: 350ml
Obsah alkoholu: 40% obj.
Země: Barbados

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rumy Bumbu pocházejí původně z ostrova Barbados (Bumbu XO vzniká převážně v Panamě). Právě na tomto ostrově údajně vznikl rum tak, jak jej dnes známe. Jistojistě se tam však nacházejí nejstarší palírny rumu na světě. Právě na jejich tradici navazuje Bumbu se svými špičkovými rumy a neskutečně jemným smetanovým likérem.

Základem je výjimečně jemná barbadoská voda filtrovaná přes vápencové masivy. Cukrová třtina je pečlivě vybírána od nejlepších světových dodavatelů tak, aby základ rum zůstal typicky tropický a všechny jeho aromatické vlastnosti vynikaly na maximum.

Bumbu je vyráběn v tradiční Barbadoské destilerii která funguje od roku 1893 a v provozu je tak již více než 120 let. Rum je vyráběn dvou fázovou kolonovu destilací a je tak zajištěna čistost a jemnost destilátu. Kvasinky používáné při fermentaci jsou specifickým tajemstvím destilerie, které je údajně střeženo již od roku 1840 - tedy déle, než je destilerie oficiálně v provozu.