Ron Santisima Trinidad 15yo 40,7% 0,7l

Velmi poctivý kubánský rum, který zraje poctivou třífázovou metodou. Na poměry kubánských rumů se Santisima vyznačuje jemnější a mírně nasládlou chutí. V chuti lze nalézt tóny ořechů a mandlí, aroma je podbízívé s tóny karamelu a sušeného ovoce.
Skladem
Kód: 10557
Značka: Ron Santísima
1 129 Kč
Kategorie: Rumy
Doba zrání: 15 let
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40,7% obj.
Země: Kuba
Chuť: ořechy, mandle
Aroma: sušené ovoce, karamel
Objem: 700 ml
Značka: Ron Santísima
Země: Kuba
Doba zrání: 15 let

Hřejivý a intenzivní kubánský rum. Jeho aroma připomíná karamel a sušené ovoce. V chuti naleznete tóny ořechů a mandlí s jemnou hořkostí a typickou sladkostí. Vyrábí se metodou třífázového staření. V první fázi staření odpočívá třtinový destilát po 4 roky v dubových sudech. Poté se použije pro namíchání základních rumů, které se staří ve sklepeních dalších 3, 7, 15 či 25 let pro dosažení požadovaných chuťových profilů. Výsledný 15letý rum se následně nechá ještě jednou odpočívat, aby se dosáhlo požadované zaokrouhlené chuti.

Kuba je jedinečná ostrovní země plná umění, jazzu i osobité architektury. Ale je to také země s typickými línými ulicemi, kde nejlépe poznáte ojedinělý kubánský přístup k životu. Podstatu Kuby jsme se pokusili vystihnout v lahvi našeho jedinečného rumu. Santisima Trinidad je kubánský rum par excellence, který reprezentuje veškerý talent Mistrů „roneros“, Mistrů destilatérů. Jako všechny rumy pocházející z Kuby, se i Santisima Trinidad vyrábí z čistého třtinového destilátu, což mu dodává agresivní charakter. Ovšem oproti ostatním kubánským rumům má Santisima výrazně jemnější a hladší chuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení