Ron Santisima Trinidad 15yo 40,7% 0,7l

Velmi poctivý kubánský rum, který zraje poctivou třífázovou metodou. Na poměry kubánských rumů se Santisima vyznačuje jemnější a mírně nasládlou chutí. V chuti lze nalézt tóny ořechů a mandlí, aroma je podbízívé s tóny karamelu a sušeného ovoce.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 10557
1 234 Kč
Ron Santisima Trinidad 15yo 40,7% 0,7l
Pečlivé balení
Pečlivě zabaleno
99,8% úspěšnost doručení
Rychlé doručení
Rychlá expedice
Do 24 hodin na cestě
Skvělé ceny
Atraktivní ceny
Akce, slevy, výhodné balíčky
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Rady, informace, řešení

Hřejivý a intenzivní kubánský rum. Jeho aroma připomíná karamel a sušené ovoce. V chuti naleznete tóny ořechů a mandlí s jemnou hořkostí a typickou sladkostí. Vyrábí se metodou třífázového staření. V první fázi staření odpočívá třtinový destilát po 4 roky v dubových sudech. Poté se použije pro namíchání základních rumů, které se staří ve sklepeních dalších 3, 7, 15 či 25 let pro dosažení požadovaných chuťových profilů. Výsledný 15letý rum se následně nechá ještě jednou odpočívat, aby se dosáhlo požadované zaokrouhlené chuti.

Kuba je jedinečná ostrovní země plná umění, jazzu i osobité architektury. Ale je to také země s typickými línými ulicemi, kde nejlépe poznáte ojedinělý kubánský přístup k životu. Podstatu Kuby jsme se pokusili vystihnout v lahvi našeho jedinečného rumu. Santisima Trinidad je kubánský rum par excellence, který reprezentuje veškerý talent Mistrů „roneros“, Mistrů destilatérů. Jako všechny rumy pocházející z Kuby, se i Santisima Trinidad vyrábí z čistého třtinového destilátu, což mu dodává agresivní charakter. Ovšem oproti ostatním kubánským rumům má Santisima výrazně jemnější a hladší chuť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy & Elixíry
Doba zrání: 15 let
Objem: 700ml
Obsah alkoholu: 40,7% obj.
Země: Kuba
Chuť: ořechy, mandle
Aroma: sušené ovoce, karamel
Objem: 700 ml
Značka: Ron Santísima
Země: Kuba
Doba zrání: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: